1. W pierwszą niedzielę czerwca przypada XI Święto Dziękczynienia. Będziemy je obchodzili pod hasłem Dziękujemy za niepodległość. W tym dniu w sposób szczególny wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za niepodległą Polskę.
    O godz. 8.00 z Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego wyruszy procesja dziękczynna, która, wraz z relikwiami św. Siostry Faustyny Kowalskiej, przejdzie do Świątyni Opatrzności Bożej.
    godz. 10.45, przed kościołem św. Antoniego Marii Zaccarii (ul. Jana III Sobieskiego 15), zostanie uformowana uroczysta procesja z udziałem Episkopatu Polski, kapituł i zaproszonych gości.
    O godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna z udziałem Episkopatu Polski. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, dziś możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej składając ofiary do puszki przy drzwiach kościoła.
  1. 8 czerwca br. wypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek sprawowanych mszy świętych w naszym kościele jak w dzień powszedni. Jest to również drugi piątek miesiąca, dzień modlitwy za zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 w intencji zmarłych.
  2. W sobotę, 9 czerwca, wspomnienie liturgiczne Niepokalanego Serca NMP.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.00.
  4. Niech dzisiejsze świętowanie umocni naszą kulturę dziękczynienia. Radosnej niedzieli i wszelkiego dobra w życiu osobistym i rodzinnym. Za wszelką życzliwość niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.