W tym roku, z powodu pandemii, kapucyńskie spotkanie Golgota Młodych nie może się odbyć w Serpelicach. Zostanie jednak zrealizowane w formacie sieciowym. Amfiteatr w Lublinie na Poczekajce umożliwia przeprowadzenie Golgoty Młodych z transmisją w internecie. Na sali będzie obecnych około 150 osób, z zachowaniem reżimu sanitarnego, a wszystkich pozostałych zapraszamy do uczestniczenia on-line.

Temat tegorocznej Golgoty Młodych brzmi: „Boskie Ciało”. Ogniskuje on zagadnienia chrześcijańskiej wizji płciowości, seksualności i ciała. Bracia organizujący spotkanie chcą odpowiedzieć na ogromny zamęt dotyczący tych pojęć, jaki obserwujemy we współczesnej kulturze. W tym celu do poprowadzenia spotkania zostało zaproszone małżeństwo Mariusza i Katarzyny Marcinkowskich, którzy prowadzą projekty formacyjne dla mężczyzn i kobiet pod szyldem „Droga Odważnych” i „Ubogacona”.

Golgota Młodych odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia, czyli już za kilka dnia. Będzie transmitowana w godzinach popołudniowych. Dostęp do transmisji staje się możliwy po zakupie biletu wstępu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznym, inspirującym spotkaniu Golgoty Młodych.