1. Jutro, 31 grudnia, w ostatni dzień roku kalendarzowego, zapraszamy o godzinie 18:00 na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Będziemy dziękować Bogu za otrzymane łaski, a przepraszać za grzechy czy też zmarnowane okazje do czynienia dobra i prosić o błogosławieństwo Boże na Rok Pański 2019.
  2. We wtorek, 1 stycznia, uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki rozpoczniemy nowy Rok Pański 2019. Msze św. celebrowane będą według porządku niedzielnego.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa o godzinie 18:00.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Objawienia Pańskiego. Tego dnia, o godzinie 12:00 z Placu Zamkowego wyruszy doroczny Orszak Trzech Króli. Na to wspólne świętowanie organizatorzy zapraszają wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi.
  5. Ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa w krypcie naszego kościoła czynna jest:
  • – w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00;
  • – w soboty, niedziele i w Nowy Rok w godzinach od 11:00 do 20:00;
  • – wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

Za każdy przejaw Waszej miłości braterskiej, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem. Radosnego świętowania w gronie rodzinnym oraz przyjaciół!