1. Wraz z pierwszym dniem czerwca rozpoczęliśmy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Do wspólnej modlitwy zapraszamy o g. 1800.
 2. Dziś, w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywamy będziemy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana kard. Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. O g. 740 z archikatedry warszawskiej wyruszyła procesja dziękczynna z relikwiami Błogosławionych, która przejdzie Traktem Królewskim do Świątyni Opatrzności Bożej. Tamże o g. 1200 uroczysta msza święta z udziałem Episkopatu Polski.
 3. Dziś możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Skarbonka przeznaczona na ten cel znajduje się przy wyjściu z kościoła.
 4. Zapraszamy na spotkanie dla kobiet Przyjaciółka samej siebie. Tematem w tym miesiącu będzie: Intuicja życia – wewnętrzna mądrość kobiety. Po konferencji adoracja Najświętszego Sakramentem, aby usłyszane treści przeżyć w ciszy własnego serca na modlitwie. Spotkanie we wtorek 7 czerwca o g. 1930.
 5. W kalendarzu liturgicznym:
  • poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła;
  • środa – wspomnienie św. Jadwigi, Królowej;
  • czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
  • sobota – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.
 6. Z serca dziękujemy wszystkim za ofiary składane na jadłodajnię dla bezdomnych i potrzebujących oraz za każdy wyraz Waszej życzliwości. Niech Bóg wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem.