1. W poniedziałek, 1 czerwca, obchodzimy w Kościele święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Jest to także Dzień Dziecka.
  2. Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 18:00.
  3. We czwartek, 4 czerwca, będziemy obchodzić w liturgii święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Módlmy się w tym dniu o świętość i wierność kapłanów, a szczególnie za księdza kardynała Kazimierza Nycza w rocznicę jego konsekracji biskupiej.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 12:15. Wieczorna Eucharystia odprawiona będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  6. Niech Duch Święty rozjaśnia nasze umysły i zapala w nas ogień Bożej miłości. Niech przemienia cały rodzaj ludzki i pomaga nam włączać się w dynamizm tej nowej, Bożej rzeczywistości .
  7. Za wszelkie dobro niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania dzisiejszej uroczystości!