Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał!

Prawda ta niech towarzyszy nam w życiu i umacnia naszą wiarę, nadzieję i miłość.

  • Jutro, Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. w naszym kościele, jak w każdą niedzielę. W tym dniu, modlitwą i ofiarą możemy wesprzeć Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  • W następną niedzielę, 28 kwietnia, obchodzimy uroczystość Bożego Miłosierdzia. W tym dniu wszystkich zapraszamy do licznego udziału w Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Braciom za posługę duszpasterską, Franciszkańskiemu Zakonowi Świeckich za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, chórowi Seraphica za poprowadzenie śpiewu i wszystkim posługującym w Liturgii za jej przygotowanie. Swoją wdzięczność wyrażamy naszemu Organiście i Wam wszystkim za liczną obecność oraz doświadczenie wspólnoty wiary i miłości. Gorąco dziękujemy za Waszą nieustanną troskę o nasz kościół, klasztor i Dom bł. Aniceta.

Z okazji przeżywanych Świąt Wielkanocnych wszystkim Dobrodziejom, Przyjaciołom, Gościom i naszym Sympatykom składamy serdeczne życzenia wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Pan otacza Was opieką i swoim błogosławieństwem. Niech będzie mocą w pokonywaniu codziennych trudności i podejmowaniu życiowych wyzwań. Jezus żyje w komunii z Ojcem i Duchem Świętym, żyje w Kościele i żyje w każdym z nas. Powiedzmy o tym w naszych rodzinach, w miejscu pracy i bądźmy świadkami Jego miłości do wszystkich ludzi. Wszystkim serdecznie życzymy Wesołego Alleluja!