Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie zaprasza wszystkich do włączenia się w modlitwę „Różaniec świętych – nie jesteś sam”, zainicjowaną przez księdza kardynała Kazimierza Nycza, arcybiskupa metropolitę warszawskiego. Za pośrednictwem polskich świętych i błogosławionych, a pod przewodnictwem Matki Bożej, zanosimy modlitwy w intencjach Ojca Świętego i Kościoła, za naszą Ojczyznę i cały świat, a teraz szczególnie o ustanie pandemii. Dołączamy także własne osobiste prośby.

Do modlitwy przystąpiło już osiem tysięcy osób. Ma ona charakter żywego różańca. Każdy zgłoszony otrzymuje listę dwudziestu tajemnic do odmawiania w kolejnych miesiącach oraz książeczkę z rozważaniami.

Kustosz powstającego Sanktuarium Opatrzności Bożej, ksiądz Tadeusz Aleksandrowicz, serdecznie zaprasza do włączenia się w tę niezwykłą inicjatywę modlitewną, bowiem świadomość, że w różnych życiowych sytuacjach nie jestem sam, otwiera jeszcze bardziej na Boga i bliźniego, wzmacnia wzajemne relacje oraz dodaje ducha.

Aby przystąpić do modlitwy wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową i wysłać na adres pocztowy: ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa lub na adres e-mailowy:

rozaniec@centrumopatrznosci.pl

Można też zadzwonić pod numer telefonu: 25.753.3741, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Więcej szczegółowych informacji znajdziemy na stronie:

www.centrumopatrznosci.pl/rozaniec/

Wszelkie dodatkowe informacje oraz materiały pomocnicze przekaże na życzenie zainteresowanych Olga Matecka, pod telefonem: 517.831.921 lub pod adresem e-mailowym:

o.matecka@centrumopatrznosci.pl

Jeszcze raz zachęcamy do włączenia się do tej inicjatywy modlitewnej. To jedyny taki różaniec na świecie.