1. Przypominamy, że od uroczystości Narodzenia Pańskiego do niedzieli, 16 stycznia, w krypcie kościoła będzie czynna Ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa: w dni powszednie, od godziny 12:00 do 18:30; a w soboty i niedziele, od godziny 11:00 do 18:30.
  2. We wtorek, 11 stycznia, o godzinie 19:30 zapraszamy na spotkanie dla kobiet „Przyjaciółka samej siebie”. Tym miesiącu temat spotkania brzmi: „Kobieta jest światłem”. Po konferencji adoracja Najświętszego Sakramentem, aby usłyszane treści przeżyć w ciszy własnego serca na modlitwie.
  3. W sobotę, 15 stycznia, po Mszy świętej o godzinie 18:30 serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego „Vocore”. Grupę stanowią muzycy (śpiewacy, kompozytorzy i dyrygenci) specjalizujący się w muzyce dawnej i współczesnej „a capella”.
  4. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypada w środę, 12 stycznia, wspomnienie świętego Bernarda z Corleone, z naszego Zakonu Kapucynów.

Za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru i hojną pomoc w utrzymaniu Domu błogosławionego Aniceta Koplińskiego, jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem.