1. W Uroczystość Objawienia Pańskiego, a więc dzisiaj, obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Wraz z całym Kościołem modlimy się, aby światło Ewangelii dotarło do wszystkich ludów i narodów. W szczególny sposób polecamy Bogu naszych misjonarzy pracujących w Ameryce Środkowej i w Afryce: w Gabonie. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na misje prowadzone przez nasz Zakon.
  2. Przy figurze św. ojca Pio wyłożone są poświęcone kadzidło i kreda, w które można się zaopatrzyć, oznaczając kredą drzwi naszych mieszkań: K+M+B AD 2019.
  3. Także dzisiaj, 6 stycznia, podczas nabożeństwa o godz. 18:00 bracia naszej wspólnoty kapucyńskiej oraz franciszkanie świeccy odnowią akt poświęcenia Zakonu Najświętszemu Sercu Jezusa.
  4. We środę, 9 stycznia, zapraszamy o godz.18:00 na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek, 11 stycznia, przypada 2. piątek miesiąca. Zapraszamy o godz. 18:00 na różaniec i Mszę św. w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych.
  6. Zapraszamy do odwiedzenia Ruchomej Szopki w krypcie naszego kościoła. Czynna jest ona do 2 lutego codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00, natomiast w soboty i niedziele od 11:00 do 20:00.

Za wszelkie dobro, jakiego od Was doświadczamy niech Bóg wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem.