1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę z okazji Światowego Dnia Misyjnego. Zebraliśmy 2.252 zł, które przekazaliśmy na utrzymanie naszych kapucyńskich obecności misyjnych.
 2. W miesiącu listopadzie szczególnie zachęcamy do modlitwy za cierpiących w czyśccu. W naszym kościele będziemy polecać zmarłych na różańcu o g. 1800, a następnie sprawować mszę świętą w ich intencji. Kartki do wypisania imion zmarłych są wyłożone na końcu kościoła.
 3. Od uroczystości Wszystkich Świętych do 8 listopada za nawiedzenie kościoła lub kaplicy publicznej można uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. W tych dniach w naszym kościele po mszy świętej o g. 1830 będzie możliwość modlitwy w naszych katakumbach klasztornych.
 4. W tym tygodniu dni odnowy duchowej – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek po mszy świętej wieczornej zapraszamy na krótkie nabożeństwo o charakterze wynagradzającym Najświętszemu Sercu Jezusa.
 5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy wszystkich czcicieli św. Pio na mszę świętą o godz. 1215, a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu oraz krótkie spotkanie Grupy modlitwy św. o. Pio.
 6. W kalendarzu liturgicznym:
 • poniedziałek – wspomnienie św. Anioła z Acri, kapłana;
 • wtorek – uroczystość Wszystkich Świętych – msze święte w naszym kościele jak w niedziele, ale nie będzie mszy o g. 1100;
 • środa – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych;
 • czwartek – wspomnienie wszystkich zmarłych Zakonu Serafickiego;
 • piątek – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa;
 1. Bardzo dziękujemy za Waszą życzliwość i wsparcie, dzięki któremu możemy uwielbiać Boga oraz wspomagać innych. Dobry Bóg niech Was chroni od każdego zła i rozwija dobro, jakie w Was złożył.