1. Dzisiaj, 16 czerwca, na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i bł. Honorata w intencjach wpisanych do ksiąg znajdujących się w kaplicy Koźmińskiego.
  2. We czwartek, 20 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Centralna procesja Bożego Ciała rozpocznie się uroczystą Mszą św. koncelebrowaną w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela o godz. 10:00 pod przewodnictwem J.E. Kazimierza kard. Nycza. Bezpośrednio po niej wyruszy orszak procesyjny do czterech ołtarzy. W tym dniu w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 11:00 i 12:15.
  3. W przyszłą niedzielę, z racji na 23. dzień miesiąca, będziemy wspominać św. ojca Pio. Po nabożeństwie czerwcowym zostanie odprawiona Msza św. z okolicznościowym kazaniem.
  4. W poniedziałek, 24 czerwca, w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w bazylice archikatedralnej odbędzie się wręczenie medali Za zasługi dla Archidiecezji Warszawskiej. Sam akt wręczenia medali będzie miał miejsce o godz. 18:30, a o godz. 19:00 odprawiona zostanie Msza św. W gronie odznaczonych jest czworo naszych wolontariuszy: Elżbieta Milewska, Anna Stanisławska, Marek Janik i Jan Szostak, z których dwoje należy do Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio przy warszawskim klasztorze kapucynów. Uroczystości będzie przewodniczył                     J.E. Kazimierz kard. Nycz, Arcybiskup Metropolita Warszawski.
  5. Za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszego kościoła, klasztoru i Domu bł. Aniceta, jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.

Wszystkim życzymy owocnej kontemplacji tajemnicy Boga Trójjedynego.