1. We wtorek, 26 maja, przypada doroczny Dzień Matki. Dziękujemy wszystkim Kochanym Matkom za dar przekazanego życia i wytrwałego macierzyństwa, za wszelki trud i poświęcenie oraz życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej oraz radości i satysfakcji z rozwoju swoich dzieci. A tym, które doświadczają macierzyństwa duchowego życzymy prawdziwej radości rodzenia dla Chrystusa i dla Kościoła.
  2. We czwartek, 28 maja, przypada 39. rocznica śmierci Czcigodnego Sługi Bożego, księdza Stefana kardynała Wyszyńskiego. W tym dniu o godz. 19:00 w archikatedrze warszawskiej świętego Jana Chrzciciela na Starym Mieście, ksiądz Kazimierz kardynał Nycz odprawi uroczystą Mszę świętą.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu w Lublinie, dwaj nasi bracia: Karol Palus i Krzysztof Łaziński, przyjmą święcenia kapłańskie, a dwaj inni: Krzysztof Fabich i Michał Baczkura, święcenia diakonatu. Polecamy ich Waszym modlitwom.
  4. Trwa obecnie w całym Kościele powszechnym nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W naszym kościele modlitwy tej nowenny są połączone z Mszą świętą o godz. 7:00 i wieczorem z nabożeństwem majowym.
  5. Zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18:00.
  6. Za wszelkie dobro, jakiego od Was nieustannie doświadczamy, niech wynagrodzi Pan Jezus i święty nasz ojciec Franciszek.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania tajemnicy Wniebowstąpienia Pańskiego!