1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 1745; Droga krzyżowa w piątki o 1745.
 2. Jutro, z inicjatywy Rady Konferencji Episkopatów Polski Europy, na mszach świętych będziemy szczególnie modlić się o dar sprawiedliwego pokoju na Ukrainie.
 3. W czwartek, 23 stycznia, wspominamy szczególnie świętego o. Pio. Odczytanie próśb i podziękowań za wstawiennictwem Świętego o g. 1800. Następnie msza święta, a po niej możliwość uczczenia relikwii Świętego.
 4. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, 25 marca, po raz kolejny będzie obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Tego dnia o g. 1800 Biskup Tadeusz Pikus będzie przewodniczył mszy św. w Diecezjalnym Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia przy ul. Długiej w Warszawie.
  Dzień Świętości Życia – Duchowa adopcja
 5. W najbliższy piątek, 24 marca o 1915 zapraszamy na nabożeństwo pasyjne ze śpiewem tradycyjnych pieśni polskich, organizowane przez Fundację Błogosławionego Władysława z Gielniowa w ramach cyklu Zanieście mu nową pieśń niesłychaną. To zarówno możliwość szczególnego rozważania męki Pańskiej, jak i okazja do pielęgnowania tradycyjnej duchowości, w którą wpisana jest modlitwa śpiewem.
  Fundacja Błogosławionego Władysława z Gielniowa – (fundacjawladyslawa.pl)
 6. W kalendarzu liturgicznym:
  • poniedziałek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny;
  • sobota – uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
 7. Dziękujemy za wszelką pomoc w prowadzeniu i utrzymaniu Domu bł. Aniceta Jałmużnika, w którym mieści się jadłodajnia dla ludzi ubogich i bezdomnych, a także za wszelką dobroć okazaną klasztorowi. Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was i w Waszych intencjach.