1. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, czas większego przylgnięcia do Chrystusa i nawrócenia z naszych grzechów i słabości. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17:45;
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę o godzinie 17:45.
  1. We wtorek, 23 lutego, o godzinie 18:00 nowenna do świętego ojca Pio, a następnie Msza święta w podanych intencjach. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli świętego Stygmatyka z Gargano.
  2. We środę, jak co tydzień, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00. Zapraszamy serdecznie.
  3. Za tydzień przypada 2. Niedziela Wielkiego Postu. W Polsce jest to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, którzy w 99 krajach misyjnych głoszą Ewangelię i dają świadectwo o Bogu poprzez dzieła miłości bliźniego. Tego dnia ofiary składane do puszek będą przeznaczone na misje Ad Gentes, czyli misje zagraniczne.
  4. Przypominany, że w dni powszednie w naszym kościele trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy od godziny 16:00 do rozpoczęcia wieczornej Mszy świętej. Jest to doskonała okazja do osobistego spotkania z Jezusem i umocnienia wiary, co byłoby szczególnie cenne w okresie Wielkiego Postu. W tym samym czasie jest również sprawowany sakrament pokuty i pojednania.
  5. Na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej znajdziemy wykaz kościołów stacyjnych w ramach pielgrzymki wielkopostnej po kościołach Warszawy.
  6. Za każde dobro, jakiego od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty ojciec Franciszek. Ze swojej strony obiecujemy modlitwę za naszych Przyjaciół i Darczyńców.

Niech naszym zewnętrznym czynom pokuty towarzyszy duchowa odnowa życia osobistego i społecznego.