1. Dziś z racji 1. niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godzinie 12:15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny, a poprzedzona zostanie nabożeństwem o godzinie 18:00.
  2. We środę, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte według porządku niedzielnego. Natomiast o godzinie 18:00 nabożeństwo, podczas którego ponowimy akt poświęcenia Zakonu Najświętszemu Sercu Jezusa. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na misje prowadzone przez nasz Zakon. Tego dnia będzie można otrzymać poświęcone kadzidło i kredę, którą tradycyjnie oznaczamy drzwi naszych domów i mieszkań literami C+M+B (Christus mansionem benedicat, co znaczy po polsku „Chrystus niech pobłogosławi to mieszkanie”). Jest to nasze świadectwo przynależności do Chrystusa i prośba o piekę Bożą.
  3. We czwartek, 7 stycznia, przypada 1. czwartek miesiąca. Zapraszamy tego dnia na nabożeństwo o godzinie 18:00, podczas którego będziemy modlić się o nowe powołania do Służby Bożej.
  4. 8 stycznia przypada 2. piątek miesiąca. Zapraszamy o godzinie 18:00 na różaniec i Mszę świętą w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych.
  5. Jak informowaliśmy wcześniej, ze względu na obostrzenia sanitarne i ogłoszoną przez rząd kwarantannę narodową, Ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa w krypcie naszego kościoła w tym roku jest nie czynna. Można ją jednak zobaczyć na stronie internetowej: kapucyni.warszawa.pl albo na kanale YouTube: Warszawska Szopka Ruchoma 2020, lub bezpośrednio klikając ten link: Ruchoma Szopka on line.
  6. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierają misje prowadzone przez nasz Zakon i wspomagają nas przez wszelkie czynione dobro, polecając Was Bogu w naszych modlitwach.

Serdecznie życzymy radosnego przeżywania tej niedzieli w Panu!