1. We czwartek, 31 grudnia, w ostatni dzień roku kalendarzowego, z racji obostrzeń w poruszaniu się wieczorem, nastąpi zmiana co do godziny sprawowania nabożeństwa dziękczynno-przebłagalnego, jakie zwykle celebrujemy na zakończenie roku. A zatem, tego dnia zapraszamy na wspólne modlitewne czuwanie o godzinie 17:30. Będziemy dziękować Bogu za otrzymane łaski, a przepraszać za grzechy czy też zmarnowane okazje do czynienia dobra i prosić o błogosławieństwo Boże na cały nowy nadchodzący rok. Natomiast o godzinie 18:00 będzie odprawiona wieczorna Msza święta.
  2. W piątek, 1 stycznia, uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki rozpoczniemy nowy Rok Pański 2021. Msze święte celebrowane będą według porządku niedzielnego.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwa o godzinie 18:00.
  4. Jak informowaliśmy wcześniej ze względu na obostrzenia sanitarne i ogłoszoną przez rząd kwarantannę, Ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa w krypcie naszego kościoła w tym roku jest nie czynna. Można ją jednak zobaczyć wchodząc przez stronę internetową klasztoru warszawskiego (kapucyni.warszawa.pl) lub przez stronę prowincji (kapucyni.pl) albo klikając bezpośrednio w podany tutaj link: Ruchoma Szopka on line
  5. Dziś w Uroczystość Świętej Rodziny, życzymy wszystkim, którzy związani są sakramentalnym węzłem małżeńskim, aby wykazywali odwagę w zachowywaniu wierności współmałżonkowi i gotowi byli do obrony wartości i nierozerwalności małżeństwa oraz do troski o dobro rodziny w świecie, w którym te rzeczywistości są teraz ostro atakowane.
  6. Za każdy przejaw Waszej miłości braterskiej, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem.

Życzymy radosnego świętowania tych pięknych dni Narodzenia Pańskiego w gronie rodziny oraz przyjaciół.