1. Jutro przypada 23. dzień miesiąca, w którym tradycyjnie modlimy się za wstawiennictwem świętego ojca Pio. Nabożeństwo z odczytaniem podziękowań i próśb do Boga o godzinie 18:00, a następnie uroczysta Msza święta w podanych intencjach. Po Eucharystii, adoracja relikwii Świętego z Pietrelciny.
  2. W najbliższą niedzielę, 29 listopada, rozpoczyna się w Kościele nowy rok liturgiczny. Temat programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce, jaki w tym okresie będzie nam towarzyszył, brzmi: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. Będzie to drugi już etap trzyletniego programu duszpasterskiego pod hasłem: „Eucharystia daje życie”. Jego zasadniczym celem jest pogłębienie w nas znaczenia tajemnicy Eucharystii jako centrum życia chrześcijańskiego, a także lesze zrozumienia symboliki celebracji eucharystycznej oraz wagi częstego w niej uczestniczenia.
  3. Adwent jest pamiątką radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa i czasem przygotowania naszych serc do godnego przeżycia świąt Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na nabożeństwa adwentowe: codziennie o godzinie 6:35 będą śpiewane Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, a o godzinie 7:00 celebrowana Msza święta Roratnia według formularza o Matce Bożej z krótką homilią.
  4. „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”, poucza nas Chrystus. Za wszelkie dobro i życzliwość okazywaną nam nieustannie i za hojne wsparcie w prowadzeniu Domu błogosławionego Aniceta dla ubogich, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem.

Chrystus Król Wszechświata niech umocni w nas wiarę i odwagę przynależności do Niego!