1. Z woli Ojca Świętego Franciszka świętujemy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do częstej lektury Słowa Objawionego, aby ożywiać naszą wiarę i umacniać się w dawaniu świadectwa.
  2. Jutro, w poniedziałek, święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła zakończy tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. We czwartek, 28 stycznie, o godzinie 19:00 w Archikatedrze Warszawskiej odbędzie się Msza święta w intencji owoców beatyfikacji księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przewodniczył jej będzie ojciec Jacek Salij OP.
  4. Zachęcamy, aby 1% podatku dochodowego przekazać bezpośrednio na Fundację Kapucyńską imienia błogosławionego Aniceta Koplińskiego, która wspiera warszawski klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w prowadzeniu Domu błogosławionego Aniceta dla posługi ludziom bezdomnym i potrzebującym pomocy materialnej oraz duchowej. Codziennie wydajemy ponad 400 posiłków osobom głodnym i zziębniętym, troszczymy się też dla nich o odzież, obuwie, wsparcie medyczne i różnorodną pomoc w procesie wychodzenia z bezdomności.
  • KRS Fundacji Kapucyńskiej – 0000373790
  1. Za wszelkie dobro jakie na różne sposoby otrzymujemy od Was, niech zapłaci wszystkim Pan Jezus i nasz święty ojciec Franciszek.

Żyjmy w zgodzie, unikajmy rozłamów i bądźmy jednego ducha w jedności serc.