1. We wtorek, 2 lutego, obchodzimy w Kościele święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji polskiej zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w naszym kościele jak w dzień powszedni. Poświęcenie świec na każdej Mszy świętej.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego jest także Dniem Życia Konsekrowanego. Tego dnia pamiętajmy w szczególnej modlitwie o wszystkich osobach, które konsekrowały swe życie Bogu. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczona na zakony klauzurowe. Dziękujemy za dar serca. Siostry życia kontemplacyjnego na pewno towarzyszą nam w swej codziennej modlitwie.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek i 1. piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o godzinie 18:00, podczas którego będziemy modlić się o dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz wynagradzać Sercu Jezusa za nasze grzechy i przewinienia innych ludzi.
  4. Przyszła niedziela jako, 1. w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godzinie 12:15. Na wieczornej Eucharystii będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny. Mszę świętą poprzedzi nabożeństwo o godzinie 18:00.
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Przyjaciołom za ofiary składane na pomoc osobom bezdomnym i będącym w trudnej sytuacji materialnej. Pomocy tej udzielamy głównie poprzez Dom błogosławionego Aniceta Koplińskiego. Jesteśmy wdzięczni za Waszą stałą życzliwość i wszelkie dobro dla naszej wspólnoty braterskiej.
  6. Osobom konsekrowanym składamy najlepsze życzenia: radosnego trwania w Panu i coraz pełniejszego podobieństwa do Jezusa, a wszystkim nam życzymy dobrej niedzieli i błogosławionych dni nowego tygodnia!