1. Dzisiejsza niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po zakończeniu Mszy świętej o godzinie 12.15. Na wieczornej Eucharystii będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny. Mszę świętą poprzedzi nabożeństwo o godzinie 18:00.
  2. We środę, jak co tydzień, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpocznie się o godzinie 18:00.
  3. We czwartek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Hasłem tego dnia są słowa: Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście” (Mt 23,8). Na tę okoliczność Papież Franciszek przygotował specjalne orędzie. Zachęcamy do jego lektury.
  4. Tegoż dnia w naszym kościele na Mszy świętej wieczornej o godzinie 18:30 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii wszystkich chorych i bliskich z ich rodzin.
  5. W piątek, 12 lutego, będziemy czcić świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Pamiętajmy w modlitwie o naszym kontynencie, jego chrześcijańskich korzeniach i ewangelicznej tożsamości.
  6. Tegoż dnia, 12 lutego, z racji drugiego piątku miesiąca zapraszamy na wspólną modlitwę za zmarłych poleconych na rocznych kartkach wypominkowych. O godzinie 18:00 odmówimy różaniec, a po nim, 18:30, sprawowana będzie Msza święta w ich intencji.
  7. Bardzo dziękujemy Wszystkim za stałą duchową i materialna troskę o nasz kościół, klasztor i dzieło Domu błogosławionego Aniceta. Niech Waszą szczodrobliwość wynagrodzi Bóg swym błogosławieństwem.

Wszystkim życzymy radosnego trwania w przyjętej Ewangelii tak, aby nasze życie stało się czytelnym świadectwem wyznawanej wiary.